ВО "Свобода"

ENG

8 червня 2017
На Луганщині з'явиться нова районна організація ВО "Свобода"
На Луганщині з'явиться нова районна організація ВО "Свобода"

Попри окупацію частини території области, на вільній Луганщині продовжується поширення націоналістичних поглядів. 8 червня 2017 року голова Луганської обласної організації ВО "Свобода" Артем Заіка разом із членами обласного комітету провели підготовчі збори для утворення Новопсковської районної організації ВО "Свобода". Очільник обласної організації доповів про стан справ в Україні, обговорив з активом місцеву проблематику, також було визначено пріоритети в роботі новоствореної організації, прийнято документи на вступ до партії від новопсковців.

Артем Заіка зазначив: "Націоналізм крокує Луганщиною. До сьогодні крайньою організацією до північно-східного кордону области була Білокуракінська районна "Свобода", яка на останніх місцевих виборах здобула 4, 6% голосів виборців і лише через шалені фальсифікації не пройшла до райради. Сьогодні ми посунули межі поширення націоналізму ближче до московського кордону. Наша наступна мета ‒ створення організацій в Марківському та Мілоському районах і вихід на кордони з РФ.

На Луганщині з'явиться нова районна організація ВО "Свобода"
На Луганщині з'явиться нова районна організація ВО "Свобода"

Попри всі перепони, які створює нам влада, зокрема незаконне кримінальне переслідування членів обласного комітету, попри те, що всі наші ресурси спрямовані на перемогу у війні та звільнення наших земель, націоналістична думка поширюється теренами Луганщини. Наша основна мета ‒ створити достойні кадри для органів місцевого самоуправління, показати нашим землякам якісну альтернативу комуно-"регіоналівській" місцевій політичній "еліті", яка періодично міняє прапори, але суть якої незмінна. Якщо би ми мали наших представників в місцевих радах 2014 року, ми завадили б війні, не допустили її. А отже наша робота спрямована на досягнення і утримання миру на українській Луганщині".

Варто зазначити, що в день робочої зустрічі як до новопсковських свободівців, так і до членів обласного комітету, які її організовували, неодноразово телефонували заступник начальника СБУ, працівники поліції, що свідчить про прослуховування телефонних розмов членів партії, бо ця зустріч не анонсувалась, а її підготовку обговорювали в телефонному режимі. На четвертому році війни влада досить ставить перед спецслужбами пріоритет боротьби з українськими націоналістами, а не з проросійськими сепаратистами.

Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"