ВО "Свобода"

ENG

19 березня 2017
Чорнобаївські свободівці провели черговий волонтерський рейд на фронт
Чорнобаївські свободівці провели черговий волонтерський рейд на фронт

17-19 березня 2017 року волонтери відвідали захисників, які боронять українські позиції на луганському напрямку. Свободівці передали воякам допомогу від жителів Черкащини. Не обійшлося без перешкод: поліцаї Авакова не допустили націоналістів до бійців "Карпатської Січі".

Зібрану допомогу було передано 44-й артилерійській бригаді та 93-й бригаді ЗСУ. Воякам "Карпатської Січі", попри перешкоди, завдяки друзям з 2-го медичного батальйону все-таки вдалося передати допомогу. Також націоналісти завітали у "Штаб блокади торгівлі з окупантами". На всьому шляху волонтери передавали воїнам гуманітарну допомогу, книги й матеріяли від Українського інституту національної пам'яти.

Учасник поїздки, волонтер-свободівець Юрій Кулик розповів про рейд: "Поїздка була тяжкою. Велике вітання й подяку бійці передають учням черкаських шкіл за домашню консервацію, засоби особистої гігієни, шкарпетки, та особливо ‒ за малюнки, які піднімають бойовий дух. Ми дякуємо Комітету самоорганізації населення мікрорайону "Дніпровський" за мед і сало в тубусах, рюкзаки-баули, шорти. Другу Костянтину щира подяка від хлопців з блокади за теплі светри, футболки та ковдри. Окремо дякуємо "Смачній сотні" та Юлії Кулагіній за пироги; Великоканівецькій козацькій сотні Чигиринського полку імени Богдана Хмельницького ‒ за печиво, мед, гальмівні колодки; Українському інституту національної пам'яти ‒ за патріотичну літературу; побратимам із ВО "Свобода" ‒ за тосол, пральний порошок, зелень, папір для принтера та смачну домашню консервацію; студентам Черкаського вищого професійного училища будівельних технологій ‒ за цигарки, чай, каву, крупи та ліки; дитячому оздоровчому табору "Дахнівська Січ" ‒ за наданий автомобіль; Аліні Марченко ‒ за допомогу в фасуванні гуманітарної продукції перед поїздкою".

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО "Свобода"