ВО "Свобода"

ENG

11 листопада 2016
Ігор Швайка привітав студентів та викладачів Луганського Національного аграрного університету із 95-річчям
Ігор Швайка привітав студентів та викладачів Луганського Національного аграрного університету із 95-річчям

11 листопада 2016 року очільник харківських свободівців, міністр агрополітики України у 2014 році Ігор Швайка привітав професорсько-викладацький склад та студентів Луганського Національного аграрного університету із 95-річчям. Цей виш від 2014 року (після початку військової агресії Росії та окупації Луганська) працює у Харкові на базі Національного технічного університету сільського господарства ім. Василенка.

У своєму виступі Ігор Швайка пригадав яким чином відбувався терміновий перевід університету з окупованого Луганська до Харкова, адже це рішення було ухвалено саме тоді, коли він очлював міністерство агрополітики України.

"Після державної зради колишнього ректора ЛНАУ, нам довелося терміново щось придумувати. Тоді і народилася ідея переводу університету до Харкова. Я вдячний університету Василенка та иншим аграрним вишам Харкова за гостинність і за те, що всім нам вдалося врятувати один з провідних навчальних закладів Луганщини. Нам вдалося врятувати творців, адже викладачі створюють особистості. Тим цінніше це, бо справжніх творців у нашому житті дуже небагато.

Сьогодні я би пофантазував разом із вами. Що буде коли вашому університету буде не 95, а 100 років. Припустимо, що квартирувати в університеті Василенка ви вже не будете. Коли ми цього року вели виборчу кампанію на Луганщині, у нас виникла ідея побудови, наприклад, в Біловодську нового агромістечка. (kharkiv.svoboda.org.ua) Луганщина і Україна таким чином отримали би потужний, модерний, інноваційний, науково-дослідницький, освітній центр. До такого центру будуть приїжджати провідні аграрії світу і такий центр приніс би величезну користь Україні. Це абсолютно реально і держава повинна знаходити можливості та ресурси для реалізації подібних ідей", - наголосив голова Харківської обласної організації ВО "Свобода", міністр агрополітики України у 2014 році, народний депутат України VII скликання Ігор Швайка.

Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"