ВО "Свобода"

ENG

24 серпня 2016
Пустомитівські свободівці відсвяткували День Незалежности спільно з дітьми з Луганщини
Пустомитівські свободівці відсвяткували День Незалежности спільно з дітьми з Луганщини

24 серпня 2016 року у Пустомитівському районі свободівці Іван Мудрий та Ігор Бабенко отримали нагороди з нагоди свята та відсвяткували 25-ту річницю незалежности спільно з дітьми з Луганської области.

Святкування Дня Незалежности України розпочалося у народному домі міста Пустомити, де очільники району нагородили ювілейними медалями "25 років незалежності України" та почесними грамотами кращих працівників окремих організацій та побажали присутнім успіхів у вирішенні загального, головного завдання - якнайшвидшої перемоги над ворогом та побудови процвітаючої демократичної держави. Зокрема, нагороди отримали заступник голови Пустомитівської районної ради свободівень Іван Мудрий та депутат Пустомитівської районної ради від ВО "Свобода" Ігор Бабенко.

Також присутні привітали оплесками дітей із Новоайдарівська, які приїхали у Пустомити, щоб разом відсвяткувати знаменну подію. Захід розпочався зі спільного виконання українського славня, після чого усі присутні помолилися за Україну та її героїв.

"Ми показали дітям та їхнім батькам з Луганщини, як відзначають на західних теренах нашої країни День Незалежности. Спершу побули на урочистостях у Пустомитах, прогуляли центром міста. Завітали й у село Малечковичі. Далі відправилися у село Поршна, де спільно з місцевими мешканцями відсвяткували 450 років з дня заснування села. Ми стали свідками лицарських боїв, варили куліш та побували на святковому концерті", - зазначив Іван Мудрий.

Як зауважив очільник Пустомитівської районної "Свободи", націоналісти свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети - розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"