ВО "Свобода"

ENG

13 липня 2016
Ігор Швайка: Вимагаємо, аби поліція вжила усіх заходів для припинення підкупу виборців у 114-му виборчому окрузі
Ігор Швайка: Вимагаємо, аби поліція вжила усіх заходів для припинення підкупу виборців у 114-му виборчому окрузі

13 липня 2016 року кандидат в народні депутати України у 114-му виборчому окрузі Ігор Швайка разом з головою Станично-Луганської райдержадміністрації Юрієм Золкіним та кандидатом в народні депутати України Олегом Кобзарем виявили факт підкупу виборців у селі Вільхове Станично-Луганського району Луганської области.

Злочин відбувався біля залізничної станції Вільхове. Місцеві мешканці розповіли, що чекають на кандидата в народні депутати Сергія Шахова, або його агітаторів, аби отримати по 200 гривень за те, щоби проголосувати на його користь на виборах 17 липня 2016 року. На таку своєрідну "зустріч з виборцями" приїхав і сам кандидат Сергій Шахов. Він поводився грубо та зухвало, з впевненістю, що йому за порушення закону нічого не станеться. Голова адміністрації викликав співробітників поліції на місце подій та передав правоохоронцям списки громадян за якими мала проводитися виплата грошей.

"Ми категорично вимагаємо, аби Національна Поліція вжила необхідних заходів, аби припинити усі прояви підкупу виборців. Порушення виборчого законодавства є одними з найтяжчих злочинів. Через таких аферистів як Шахов поглиблюється прірва між виборцями та політиками. Через таких "шахових" Україною шириться зневіра. Вони, користуючись тим, що люди доведені до відчаю, перетворюють громадян України на рабів, готових продатися за пайку. Саме подібні Шахову "гречкосії" довели країну до її нинішнього стану. Нині настав час позбутися усіх тих бридких шахраїв та брудних технологій. Час обирати "Свободу"!", - наголосив кандидат в народні депутати України у 114-му виборчому окрузі Ігор Швайка.

Прес-служба Луганської обласної організації ВО "Свобода"